Služby

Prodej pneu a disků

Prodej pneu a disků

Prodáváme letní, zimní, celoroční pneumatiky prémiových, economy a budgetových značek. Disky vám zajistíme hliníkové, ocelové, hybridní i dojezdové pro osobní, lehké nákladní, nákladní automobily a autobusy.

Opravy pneu a disků

Opravy pneu a disků

Náš pneuservis si vám dovoluje nabídnout své služby při opravách pneumatik pro osobní, nákladní automobily, zemědělské a stavební stroje.

Nejmodernější stroje a zařízení a dokonale vyškolení pracovníci jsou zárukou perfektně odvedené práce. Nebojte se svěřit vaše pneumatiky do našich rukou.

Pneuservis

Pneuservis

PNEUMATIKY DRBOUT s.r.o. provádí veškeré služby pneuservisu pro motocykly, osobní, nákladní vozy, stavební a zemědělské stroje.

Uskladnění pneu

Uskladnění pneu

Potřebujete uskladnit pneumatiky a nevíte kam? Ve vaší garáži už není místo? Nebo si jen nechcete úložný prostor hned zaplnit? Už nemusíte přemýšlet, kam si uložit sezonní pneumatiky. Pro všechny právě nepoužívané pneumatiky jsme připravili pneuhotel na naší provozovně.

4Fleet

4Fleet

Servisní síť je pečlivě vybírána a udržována tak, aby splňovala vysoké nároky profesionálních uživatelů vozidel. Její kvalita je pečlivě sledována a pravidelně auditována. Její členové představují vysoký standard péče o fleetové zákazníky.

Mobilní nákladní pneuservis

Mobilní nákladní pneuservis

Firma PNEUMATIKY DRBOUT s.r.o. nabízí mobilní pneuservis pro nákladní autodopravy. Jsme partnerem pro službu Truck Force a Fleetonline Solution.

Seřízení geometrie

Seřízení geometrie

Díky spolehlivým měřicím zařízením, dostatku přesných údajů o jednotlivých vozidlech a vyškolenému personálu se nemusíte bát svěřit geometrii vašeho osobního nebo lehkého nákladního automobilu do 3,5t do našich rukou. Zajistíme pro vás skvělé a hlavně profesionální služby.

Čištění a servis klimatizací

Čištění a servis klimatizací

Potřebujete naplnit klimatizaci? Klimatizace už nefunguje tak, jak by měla? Pokud máte osobní, nákladní automobil nebo autobus, klimatizaci vám naplníme, vyčistíme nebo vydezinfikujeme.

Poptáváte naší službu? Napište nám