Montáž a demontáž pneu včetně vyvážení

Montáž a demontáž pneu včetně vyvážení

PNEUMATIKY DRBOUT s.r.o. provádí veškeré služby pneuservisu pro motocykly, osobní, nákladní vozy, stavební a zemědělské stroje.

Rezervujte si služby pneuservisu na číslech: 604 242 685, 604 242 699, 731 830 164 (Mikulovice) nebo nám zanechte vzkaz ve formuláři níže.

Opravy pneumatik

Náš pneuservis si vám dovoluje nabídnout své služby při opravách pneumatik pro osobní, nákladní automobily, zemědělské a stavební stroje. Nejmodernější stroje a zařízení a dokonale vyškolení pracovníci jsou zárukou perfektně odvedené práce. Nebojte se svěřit vaše pneumatiky do našich rukou.

Vyvážení pneumatik

V našem pneuservisu můžete využít i další z našich profesionálních služeb. Potřebujete vyvážit pneumatiky? Pokud ano, navštivte náš pneuservis, uvidíte, že se na nás můžete spolehnout.

Přezutí pneumatik - montáže, demontáže

Využijte další z našich služeb a jezděte bezpečněji. Potřebujete přezout pneumatiky? Nadešla zima a vy pořád jezdíte na letních či naopak? Pokud ano, pospěšte k nám. Pneumatiky vám rádi přezujeme. Dále vám můžeme nabídnout uskladnění sezóních pneumatik v našem Pneuhotelu.

Pneuservis v Mikulovicích za příznivé ceny

  • přezutí pneu od 73 Kč
  • vyvážení od 55 Kč
  • hustění pneu plynem za 24 Kč

Podívejte se na naše ceny

Chcete zajistit služby pneuservisu? Napište nám